Austria, talar, 1611

Austria, talar, 1611

Austria, talar, 1611

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:36:00
152847
Opis: Austria - Rudolf II 1576-1612, talar, 1611, Hall
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna nierówna patyna
Literatura: Dav. 3009, M.-T. 385 var.

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 226

1)  880 zł
2)  860 zł