Polska, grosz, 1767 G
Polska, grosz, 1767 G
Cena wylicytowana: 38 zł
155406
Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1767 G, Kraków |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Plage 85-92 |
Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 140
1) 38 zł
2) 36 zł
min |