Polska, grosz, 1765

Polska, grosz, 1765

Polska, grosz, 1765

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:18:20
155342
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1765, Kraków, litery VG pod monogramem
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenie tła na awersie, czyszczony
Literatura: Plage-miedź 36-48

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 78

1)  24 zł