Polska, ort, 1755 EC
Polska, ort, 1755 EC
Cena wylicytowana: 490 zł
155437
Opis: |
Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1755 EC, Lipsk, duże popiersie |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
subtelna patyna, bardzo ładnie zachowany |
Kop. 2113, Merseb. 1782, Olding 479, Kahnt FA2 688.d |
Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 324
1) 490 zł
2) 480 zł
3) 460 zł
4) 420 zł
5) 400 zł
6) 380 zł
7) 310 zł
8) 270 zł
9) 230 zł
10) 220 zł
11) 200 zł
12) 190 zł
13) 180 zł
min |