Polska, ort, 1617

Polska, ort, 1617

Polska, ort, 1617

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 21:57:20
155419
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1617, Gdańsk, z dwukropkiem i krzyżykiem na końcu napisu otokowego na awersie
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, kolorowa patyna
Literatura: Shatalin GD17-4 (R)

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 303

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  380 zł
4)  380 zł
5)  360 zł
6)  300 zł
7)  280 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  250 zł
11)  240 zł
12)  230 zł
13)  220 zł
14)  210 zł