Polska, grosz, 1611
Polska, grosz, 1611
Cena wylicytowana: 160 zł
155139
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, grosz, 1611, Wilno |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
nierówna patyna |
Kop. 3493 |
Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 150
1) 160 zł
2) 155 zł
3) 140 zł
4) 50 zł
5) 48 zł
min |