Polska, trojak, 1595
Polska, trojak, 1595
Cena wylicytowana: 135 zł
155134
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wilno |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger V.95.3.a (R), Ivanauskas 5SV43-21 |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 166
1) 135 zł
2) 130 zł
3) 115 zł
4) 100 zł
5) 90 zł
min |