Polska, trojak, 1599
Polska, trojak, 1599
Cena wylicytowana: 70 zł
155125
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Wschowa, kryza wachlarzowata, korona z lilią |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger W.99.2.a |
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 176
1) 70 zł
2) 65 zł
min |