Polska, szeląg, 1581
Polska, szeląg, 1581
Cena wylicytowana: 60 zł
155071
Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, szeląg, 1581, Gdańsk |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
gięty, jednak bardzo czytelny, złotawa patyna |
Kop. 7429 (R), CNG 128.III |
Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 232
1) 60 zł
2) 55 zł
3) 50 zł
4) 48 zł
min |