Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 20 dolarów, 17.02.1864

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 21:09:20
154495
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Confederate States of America - Richmond, 20 dolarów, 17.02.1864, III seria, numeracja 48026
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: banknot po subtelnej konserwacji, papier wygnieciony
Literatura: Friedberg CS-67, Criswell 512

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 242

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  240 zł