Polska, 500 złotych, 1.07.1948
Zakończenie: 08-03-2018 20:53:40
154987
Opis: | Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 1.07.1948, seria AZ 0911072 |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | złamane, po delikatnej konserwacji, piękna prezencja |
Literatura: | Lucow 1309 (R1), Miłczak 140c |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 158