wydawnictwa polskie, Emeryk Hutten-Czapski - wystawa kolekcji w stulecie śmierci

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 20:31:00
155568
Opis: wydawnictwa polskie, Emeryk Hutten-Czapski - wystawa kolekcji w stulecie śmierci, Muzeum Narodowe w Krakowie 1997
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 74 strony formatu ok. B5, ilustracje w tekście, kartonowa oprawa

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 544

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł
4)  36 zł
5)  34 zł
6)  30 zł