wydawnictwa zagraniczne, Norman Davis - Greek Coins & Cities

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 20:30:20
155570
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Norman Davis - Greek Coins & Cities, London 1967
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: ok. 220 stron formatu ok. B5, twarda oprawa z obwolutą, bardzo ciekawe opracowanie przekrojowe z 110 monetami, niezwykle szczegółówo opisanymi i zilustrowanymi w dużych powiększeniach; do opracowania tej książki autor użył monet z kolekcji The Seattle Art Museum

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 409

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  55 zł
5)  40 zł