Niemcy, Order Królewski Korony [Königlicher Kronenorder] IV klasy, z lat 1867-1918 (2. edycja)

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 22:33:20
152243
Opis: Niemcy - Prusy - Wilhelm I 1861-1888, Order Królewski Korony [Königlicher Kronenorder] IV klasy, z lat 1867-1918 (2. edycja), Korona otoczona napisem GOTT MIT UNS / Monogram WR (Wilhelmus Rex) otoczony napisem Den 19 October 1861
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony z zawieszką, uszkodzona emalia na odwrocie, ślad naprawiania na obrzeżu, punce GW
Literatura: Nimmergut 1762, Barac 513

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 535

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  70 zł
4)  65 zł