Polska, 100 złotych, 15.07.1947

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 21:06:20
152010
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 15.07.1947, seria A 8578637
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane, ale ładna prezencja, banknot po fachowej konserwacji
Literatura: Lucow 1222 (R4), Miłczak 131a

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 313

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  180 zł
6)  155 zł
7)  135 zł
8)  120 zł