Polska, medal z 1900 r. autorstwa Wincentego Trojanowskiego, wybity na 500-lecie U..

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 22:26:40
152354
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal z 1900 r. autorstwa Wincentego Trojanowskiego, wybity na 500-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego; Aw: Na tronach siedzące postacie władców: Kazimierza Wielkiego, Jadwigi i Władysława Jagiełły, na tle gotyckiej dekoracji, KAZIMIRUS HEDWIGIS WLADISLAUS; Rw: Herby Krakowa, Akademii Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego na tle wieńca, u dołu daty 1364-1400-1900, wokoło IMP FRANCISCO IOSEPHO I SEMPER AVG CENTVM LVSTRA VERITATI IMPENSA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 133,80 g, 68 mm, miejscowa patyna

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 436

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  420 zł
4)  410 zł
5)  230 zł