Polska, 5 złotych, 1938

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, 5 złotych, 1938

Polska, 5 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 21:54:00
152306
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadki rocznik
Literatura: Parchimowicz 118d

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 159

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  105 zł
4)  105 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł