Polska, 100 złotych, 15.05.1946

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 21:06:00
152013
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 15.05.1946, seria A 3806736
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko złamane w pionie, ale piękna prezencja, banknot po bardzo fachowej konserwacji
Literatura: Lucow 1204 (R4), Miłczak 129a

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 146

1)  440 zł
2)  440 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  200 zł
6)  150 zł