Polska, 1.000 złotych, 15.01.1946

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 21:05:20
152011
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 1.000 złotych, 15.01.1946, seria A 7149602
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamania, banknot po fachowej konserwacji, rzadka odmiana z kropką po literze
Literatura: Lucow 1171g (R5), Miłczak 122g

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 195

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  150 zł