Rosja, rubel, 1808 СПБ МК

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel, 1808 СПБ МК

Rosja, rubel, 1808 СПБ МК

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 21:52:20
150186
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1808 СПБ МК, Petersburg, dłuższy ogon Orła
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki rocznik
Literatura: Bitkin 72, Adrianov 1808б

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 341

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  900 zł
4)  900 zł