Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1841

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 21:38:20
150503
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1841, Warszawa, odmiana z luźno rozłożonymi piórami Orła, kropka po РУБЛЯ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta w ładnym stanie zachowania, patyna
Literatura: Plage 369, Bitkin 1150, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 961

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  900 zł
4)  800 zł
5)  780 zł
6)  620 zł
7)  350 zł
8)  330 zł
9)  310 zł