Polska, talar, 1751 FWôF

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, talar, 1751 FWôF

Polska, talar, 1751 FWôF

Cena wylicytowana: 8 000 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 21:30:40
150324
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, talar, 1751 FWôF, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcze herbowe, poniżej litery F.W.ô.F. oraz znak hak, wokoło napis
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.10 g, bardzo ładny
Literatura: Kahnt 531, Schnee 1028

Cena końcowa: 8 000 zł
Cena wywoławcza: 7 200 zł
Cena szacunkowa: 12 000 zł
Ilość odsłon: 418

1)  8 000 zł
2)  7 800 zł