Polska, ort, 1663

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1663

Polska, ort, 1663

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 21:30:00
150513
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - miasto Gdańsk, ort, 1663, Gdańsk, herb lewek w tarczy dzieli datę
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: moneta w pudełku PCGS z oceną MS 63, znakomicie zachowana, delikatna patyna
Literatura: CNG 294.II, Kop. 7631 (R2)

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 751

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  2 200 zł
4)  1 700 zł
5)  1 600 zł
6)  1 500 zł
7)  1 350 zł
8)  1 200 zł
9)  1 150 zł
10)  1 100 zł