Polska, talar, 1649

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, talar, 1649

Polska, talar, 1649

Cena wylicytowana: 9 000 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 21:29:40
150323
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - miasto Gdańsk, talar, 1649, Gdańsk, Aw: Popiersie z dużą głową króla w prawo i napis wokoło; Rw: Herb Gdańska w owalnej tarczy z dużymi literami G - R i napis wokoło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.41 g, patyna, rewers wybity ruszonym stemplem
Literatura: CNG 300.I.a, Dav. 4358, Tyszkiewicz 7 mk

Cena końcowa: 9 000 zł
Cena wywoławcza: 7 200 zł
Cena szacunkowa: 12 000 zł
Ilość odsłon: 887

1)  9 000 zł
2)  8 800 zł
3)  8 600 zł