Polska, trojak, 1530

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1530

Polska, trojak, 1530

Cena wylicytowana: 4 700 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 21:15:00
150229
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, trojak, 1530, Toruń, duża głowa króla w czepcu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadki, patyna
Literatura: Iger T.30.2.b (R5), Kop. 3095 (R4)

Cena końcowa: 4 700 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 1551

1)  4 700 zł
2)  4 600 zł
3)  4 500 zł
4)  4 200 zł
5)  3 000 zł
6)  2 900 zł
7)  2 900 zł
8)  2 700 zł
9)  2 600 zł
10)  2 500 zł