Litwa, pieniądz, ok. 1392-1394

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 20:56:20
204941
Opis: Litwa - Witold 1392-1430, pieniądz, ok. 1392-1394, Łuck, Aw: Lew kroczący w prawo z głową do tyłu; Rw: Krzyż
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.46 g, patyna, rzadki
Literatura: Huletski 2560, Ivanauskas 3V (RR)

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 228

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  600 zł
4)  440 zł
5)  260 zł
6)  240 zł