Litwa, pieniądz

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Litwa, pieniądz

Litwa, pieniądz

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 20:56:00
204940
Opis: Litwa - Włodzimierz Olgierdowicz 1377-1395, pieniądz, Kijów, Aw: Krzyż z kulkami w kątach; Rw: Tamga tatarska
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.42 g, patyna
Literatura: Huletski 2552, Gum-H. 440

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 234

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  120 zł