Litwa, grzywna litewska (1/2 marki), 1240-1265

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 5 800 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 20:55:40
150341
Opis: Litwa - Mendog I 1236-1263, grzywna litewska (1/2 marki), 1240-1265, 9 nacięć
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 137x14,5x10 mm, 106.74 g, patyna
Literatura: Ivanauskas 15Mi11

Cena końcowa: 5 800 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 1263

1)  5 800 zł
2)  5 600 zł
3)  4 500 zł
4)  4 400 zł
5)  3 800 zł
6)  2 500 zł
7)  1 550 zł