Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 247
Zakończenie: 21-12-2017 20:48:00
150306
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Filip I Arab 244-249, antoninian, 247, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP PHILIPPVS AVG; Rw: Tranquillitas stojąca w lewo, trzymająca koziorożca i berło, w lewym polu litera B, TRANQVILLITAS AVGG |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 4.17 g, patyna |
Literatura: | RIC 9 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 164