Polska, czworak, 1569

Polska, czworak, 1569

Polska, czworak, 1569

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 02-11-2017 21:21:40
147708
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, czworak, 1569, Wilno, końcówki napisów LI/LITVA
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: źle wycięty krążek, patyna
Literatura: Kop. 3315 (R1), Cesnulis-Ivanauskas 10SA39-3

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 602

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  360 zł
4)  300 zł