Polska, 5 złotych, 1834 IP

Polska, 5 złotych, 1834 IP

Polska, 5 złotych, 1834 IP

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 02-11-2017 21:37:40
147861
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1834 IP, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 992, Plage 44

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 837

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  490 zł
4)  480 zł
5)  450 zł
6)  270 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  230 zł
10)  190 zł
11)  150 zł