Cesarstwo Rzymskie, denar, 203

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 02-11-2017 21:09:00
147761
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Septymiusz Sewer 193-211, denar, 203, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, SEVERVS PIVS AVG; Rw: Fortuna siedząca na tronie w lewo, trzymająca ster i róg obfitości, P M TR P XI COS III P P
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.28 g, ładny, patyna
Literatura: RIC 189b

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 216

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  175 zł
5)  125 zł
6)  105 zł
7)  95 zł