Polska, medal z 1899 roku autorstwa Marii Gerson-Dąbrowskiej (1869-1942) wybity na..

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 26-10-2017 22:20:00
147387
Opis: Polska - XIX wiek, medal z 1899 roku autorstwa Marii Gerson-Dąbrowskiej (1869-1942) wybity na 50 rocznię śmierci Fryderyka Chopina; Aw: Głowa Chopina w lewo, pod nią sygnatura MARYA GERSON, wokoło F. F. CHOPIN / * 22.II.1810 + 17.X.1849; Rw: Lira i gałązka oliwna na tle nut, u góry 50 JUBIL
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 40 mm, 26.75 g, patyna, bardzo ciekawy medal w nienotowanej dotychczas wersji z wysoką krawędzią na rancie po obu stronach

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 672

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  230 zł
4)  145 zł
5)  125 zł