Śląsk, 3 krajcary, 1622 SK
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Śląsk, 3 krajcary, 1622 SK
Cena wylicytowana: 240 zł
147382
Opis: |
Śląsk - miasto Świdnica - Ferdynand II 1620-1637, 3 krajcary, 1622 SK, Świdnica, litery S-K po bokach Orła |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
ładna subtelna patyna |
F.u.S. 3617, E.-M. 564 (R2) |
Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 305
1) 240 zł
2) 230 zł
3) 220 zł
4) 150 zł
5) 145 zł
min |