Polska, talar wikariacki, 1741

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 2 900 zł
Aukcja zakończyła się 26-10-2017 21:45:00
65683
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, talar wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło, Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25.88 g, drobna wada na obrzeżu, ale ładnie zachowany
Literatura: Kahnt 639, Dav. 2669, Schnee 1032, Merseburger 1697

Cena końcowa: 2 900 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 411

1)  2 900 zł
2)  2 800 zł
3)  2 000 zł
4)  1 950 zł
5)  1 850 zł
6)  1 800 zł