Polska, 1/12 talara, 1703

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1/12 talara, 1703

Polska, 1/12 talara, 1703

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 26-10-2017 21:42:00
147578
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety sasko-polskie, 1/12 talara, 1703, Drezno, litery IL - H pod tarczą herbową
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładne
Literatura: Kahnt 176

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 158

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  180 zł