Polska, fałszerstwo z epoki półtoraka, 1621
Zakończenie: 26-10-2017 21:19:20
147356
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, fałszerstwo z epoki półtoraka, 1621, herb Sas w otwartej tarczy |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miedź, zielona patyna, zagięty brzeg |
Literatura: | Górecki B.21.2.d? |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 81