Polska, fałszerstwo z epoki trojaka, bez daty ani znaków mincerskich
Zakończenie: 26-10-2017 21:15:40
147347
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, fałszerstwo z epoki trojaka, bez daty ani znaków mincerskich, Aw: Popiersie w prawo, pomylony napis dokoła; Rw: Dwa herby Wazów, drukrotnie nominał III i pomylone napisy |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | miedź 21 mm, zielona patyna |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 207