Polska, trojak, 1600
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1600
Cena wylicytowana: 145 zł
147616
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1600, Lublin, popiersie z kryzą, średnia głowa z wachlarzykiem pod kryzą, korona z liliami, wariant z napisem SIG 3 |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger L.00.2.a |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 171
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 70 zł
4) 65 zł
min |