Polska, trojak, 1597
Zakończenie: 26-10-2017 21:12:40
Polska, trojak, 1597
147615
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Lublin, dmiana bez znaku mincerskiego, I-F i herb Lewart u dołu rewersu, herb Lewart w tarczy, data na końcu trzeciego wiersza, herb Lewart wchodzi w 3. wiersz i oddziela datę od napisu, korona z trójlistkiem, kryza wachlarzowata |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, rzadki |
Literatura: | Iger L.97.20.a (R2) |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 242