Polska, trojak, 1597
Zakończenie: 26-10-2017 21:09:40
Polska, trojak, 1597
147618
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Wschowa, wąska głowa króla, falowana kryza pozioma, odmiana napisu - SIGI 3... |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | |
Literatura: | Iger W.97.1.g |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 181