Polska, trojak, 1586

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 26-10-2017 20:59:40
147351
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1586, Olkusz, litery N-H przy Orle i Pogoni
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, resztki grynszpanu
Literatura: Iger O.86.1.a (R1)

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 220

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł
4)  170 zł
5)  155 zł