Polska, trojak, 1586
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1586
Cena wylicytowana: 290 zł
147351
Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1586, Olkusz, litery N-H przy Orle i Pogoni |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, resztki grynszpanu |
Iger O.86.1.a (R1) |
Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 224
1) 290 zł
2) 280 zł
3) 240 zł
4) 170 zł
5) 155 zł
min |