Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, obligacje, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 25-09-2017 18:00
Zakończenie: 05-10-2017 20:30 ÷ 22:55
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Pomorze, medal za zasługi szczecińskiego stowarzyszenia ogrodniczego, XIX w.
Pomorze, medal za zasługi szczecińskiego stowarzyszenia ogrodniczego, XIX w.
146907
sygnowany G. LOOS, Aw: Dwa lwy wsparte na herbie Szczecin...
II/II-

160 zł

szac. 150 zł

235 wyświetleń

3 zakończona
Śląsk, medal na 50-lecie Instytutu Przedstawicieli Handlowych, 1824
Śląsk, medal na 50-lecie Instytutu Przedstawicieli Handlowych, 1824
146908
sygnowany G. Loos, H. Gube, Aw: Dwie postacie z rogami ob...
II+

450 zł

szac. 250 zł

305 wyświetleń

7 zakończona
Pomorze, medal z 2. połowy XIX wieku
Pomorze, medal z 2. połowy XIX wieku
146909
autorstwa E. Weiganda (aw.) i F. W. Kullricha (rw.), wybi...
II

195 zł

szac. 300 zł

496 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, medal 50. rocznica Śląskiego Klubu Wyścigowego, 1882
Niemcy, medal 50. rocznica Śląskiego Klubu Wyścigowego, 1882
146910
Aw: Głowy Wilhema I i Fryderyka III w lewo i daty 1832-18...
II

350 zł

szac. 400 zł

760 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, jednostronny medal na 700-lecie miasta Elbląga, 1937
Niemcy, jednostronny medal na 700-lecie miasta Elbląga, 1937
146965
Dźwig portowy, wieża bramna i ratusz, SIEBENHUNDERT JAHRF...
I

120 zł

szac. 150 zł

638 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.