Czechosłowacja, medal z Janem Pawłem II z wizyty w Bratysławie w 1990 r

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:50:00
144074
Opis: Czechosłowacja, medal z Janem Pawłem II z wizyty w Bratysławie w 1990 r, sygnatura D. Zocek, Aw: Głowa papieża w lewo i napis IOANNES PAVLVS II PONT MAX, Rw: Panorama miasta i napis BRATISLAVA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 30.94 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 219

1)  140 zł
2)  135 zł