Polska, 5 złotych, 1833 KG

Polska, 5 złotych, 1833 KG

Polska, 5 złotych, 1833 KG

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:16:20
144061
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1833 KG, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Berezowski 7.50 zł, Bitkin 990, Plage 42

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 1568

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 350 zł
4)  1 300 zł
5)  1 150 zł
6)  980 zł
7)  940 zł
8)  920 zł
9)  880 zł
10)  800 zł
11)  760 zł
12)  740 zł
13)  720 zł
14)  600 zł
15)  600 zł
16)  560 zł
17)  490 zł
18)  470 zł
19)  460 zł