Polska, 1 złoty
Polska, 1 złoty
Cena wylicytowana: 125 zł
203924
| Opis: |
Polska - Suwałki - Spółdzielnia 41 Pułku Piechoty, 1 złoty |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
aluminium, patyna |
Bartoszewicki 41.5 (R7b) |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 184
1) 125 zł
2) 120 zł
3) 100 zł
| min |