Polska, 10 groszy
Polska, 10 groszy
Cena wylicytowana: 310 zł
203923
| Opis: |
Polska - Suwałki - 3. Pułk Szwoleżerów Mazowieckich im. płk Kozietulskiego, 10 groszy |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
cynk, patyna, rzadkie |
Bartoszewicki 101.2 (R7a) |
Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 239
1) 310 zł
2) 300 zł
3) 260 zł
4) 240 zł
5) 200 zł
6) 185 zł
| min |