Polska, 50.000 złotych, 1988
Zakończenie: 10-08-2017 22:22:20
Polska, 50.000 złotych, 1988
203716
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 50.000 złotych, 1988, Warszawa, Józef Piłsudski |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro, stempel lustrzany, moneta w oryginalnym niebieskim pudełku, delikatna patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 372b |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 402