Polska, ort, 1754
Polska, ort, 1754
Cena wylicytowana: 210 zł
144032
| Opis: |
Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1754, Lipsk, popiersie średniej wielkości, bez odcięcia naramiennika, obie korony nieżeberkowane |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
rzadki wariant popiersia, patyna |
Kahnt 687 - ale nie notuje takiego popiersia |
Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 273
1) 210 zł
2) 200 zł
3) 195 zł
4) 185 zł
| min |