Polska, halerz, 1728 IGS

Polska, halerz, 1728 IGS

Polska, halerz, 1728 IGS

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:13:40
144084
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety polsko-saskie, halerz, 1728 IGS, Drezno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt FA1 225, Kop. 10588

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 247

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  30 zł